גילוי מרצון פוטר מסנקציות פליליות מרשויות המס

גילוי מרצון נחשב כיום כאחד האמצעים היעילים ביותר להסדרת כשלי דיווח או הסרת הספק באשר לתקינות הדיווח. המקור לכך נובע מהטעם שרשות המסים פרסמה בספטמבר 2014 הוראת שעה, שהוארכה מספר פעמים וככול הנראה אף צפויה להיות מאורכת במתכונת כזאת או אחרת בקרוב, לפיה ניתן להסדיר מחדלי מס אזרחיים שבוצעו במהלך העסקים או באמצעות הכנסה פסיבית וזאת על ידי דיווח עליהן ישירות או דרך יועץ מס.

התוצאה הנובעת מהליך זה המסתיים בהצלחה איננה ענישה פלילית ואיננה כרוכה בסנקציות משמעותיות אלא מסתיימת בהסדר החובות על פי הסכם כפי שייקבע לאחר דיונים בבקשת הגילוי מרצון.

אם ידוע לכם שהייתה לכם פעילות עסקית שלא שולם מס עליה, פנו אלינו להסרת המחדל!

אנו נייעץ לכם מה לעשות עם אירוע המס על מנת שתעמדו בהוראות פקודת מס הכנסה, וגם לא תצטרכו לשלם מס שאיננו סביר על המחדל. אנו בוחנים כל מקרה לגופו, ועל כן רצוי לפנות לייעוץ לצורך התאמת חבות המס לנסיבות המקרה.

חשוב לנו להדגיש, שבשל שמנו הטוב ובקיאותנו הרבה בחוקים, הפונים שלנו בדרך כלל הגיעו להסדרי תשלומי מס נוחים, ומאותה העת הם מפעילים עסקים המדווחים כחוק.

היתרונות של מי שנוקט בגילוי מרצון

לאחר ההגעה להסדר המס ובכפוף לתנאים שנקבעו בהוראת השעה ניתנת חסינות מהעמדה לדין פלילי. כמו כן, כפועל יוצא מתשלום בהסדר, ולא בכורח, תהיה מולכם הודאות הנדרשת לקראת סכום המס שיהיה עליכם לשלם.

בנוסף, התשלום יוכר על ידי רשויות המס, ובהמשך לכך תוכלו להפעיל את העסק שלכם ללא חשש, ולקיימו באופן בטוח. בגדול, מי שמחליט ללכת בתלם החוקי מבטיח לעצמו עתיד בטוח יותר בעסק. כאן, ניתנת לכם הזדמנות להסדיר את מחדלי המס שלכם ללא סנקציות משפטיות לא סבירות.

המלצות לקראת ביצוע גילוי מרצון

גילוי מרצון מומלץ לעשות בליווי משרד יועצי מס שינחה אתכם כיצד לעשות זאת לטובת העסק שלכם. חשוב לדווח על כל פעילות החשודה כהעלמת מס או כהתחמקות ממס.

גילוי מרצון | תושבות לצרכי מס | תושב חוזר | פרה רולינג |ניכוי מס במקור

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button